Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 07.02.2019 07:30
PPE Awards 2018
2842V

PPE Awards 2018 - wyniki dzisiaj o 22:00

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że właśnie ruszyło głosowanie w plebiscycie PPE Awards 2018. Jak co roku najpierw nominowaliście, a teraz możecie zagłosować na wskazane przez siebie osoby i materiały. Zapraszamy do zabawy.

Aktualizacja: Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w czwartek 7 lutego o 22:00 na shoutboksie. A zaraz po nich pojawi się news z pełnymi danymi. 

Aktualizacja: Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu. Na początku lutego poinformujemy o dacie, kiedy ogłoszone zostaną wyniki (w formie "gali" na żywo na shoutboksie :)). 

Czym są portalowe awardsy? Jest to plebiscyt, w którym wybieramy m.in. użytkownika roku, najlepszy blog i recenzję, najlepszego blogera czy też najsympatyczniejszego użytkownika.

Czeka na Was 18 kategorii. W odróżnieniu od lat poprzednich tym razem w jednej kategorii można oddać głos aż na 3 nominacje. Ważne - nie ma obowiązku głosowania w każdej kategorii. Jeżeli nie macie faworyta/faworytów w danym zestawie, można go pominąć. Wyjątkiem jest kategoria Użytkownik roku, w której należy wskazać minimum jedną osobę. Nominacje do danej kategorii powstały na podstawie zgłaszanych przez Was osób/materiałów. 

PPE Awards 2018 - weź udział w plebiscycie

Po zakończeniu głosowania podsumujemy wyniki. Dla najlepszych w danej kategorii przygotowaliśmy nagrody:

  • I miejsce - zestaw upominków (m.in. gadżety, gry) + 3-miesięczna prenumerata PSX Extreme
  • II miejsce - upominek + 3-miesięczna prenumerata PSX Extreme
  • III miejsce - 3-miesięczna prenumerata PSX Extreme

Ważne! W odróżnieniu od lat poprzednich zdecydowaliśmy, że w kategoriach, w których jedna osoba jest nominowana więcej niż raz (np. autorzy blogów lub recenzji) może ona zgarnąć tylko jedną nagrodę. W sytuacji gdy dana osoba zajmie 2 lub 3 miejsca premiowane nagrodami, to dostanie nagrodę za wyższe miejsce, a nagroda za niższe powędruje do kolejnej osoby.

Głosować można tylko raz. Głosowanie trwa do 28 stycznia (poniedziałek) do godziny 10.00. Wyniki zostaną opublikowane w pierwszej połowie lutego (o konkretnej dacie poinformujemy w osobnym newsie). Zapraszamy!

Tagi: ppe awards