Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2019 14:25
Netflix Polska Zmiana Ceny mamy oświadczenie
7478V

Co ze zmianą ceny Netflixa w Polsce? Platforma odpowiada

Netflix zdecydował się podwyższyć ceny abonamentów w niektórych krajach. Na sytuację postanowiło zareagować biuro prasowe Netflix Polska, które wydało oficjalne oświadczenie.

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych pewnie nie zdecydują się zrezygnować z Netflixa z powodu ostatnich podwyżek, jednak warto zwrócić uwagę, że jest to największa zmiana ceny abonamentu w historii platformy.

Netflix podnosi ceny w wybranych krajach. Największa podwyżka w historii

Nikt nie lubi płacić więcej nawet za najlepsze usługi, więc w Sieci od rana nie brakuje niepokojących komentarzy dotyczących sytuacji usługi streamingowej w naszym kraju. Biuro prasowe Netflix Polska zdecydowało się zareagować i wydało oficjalne oświadczenie:

„Koszt subskrypcji Netflix jest indywidualnie ustalany dla każdego kraju. Wzrost cen w Stanach Zjednoczonych nie oznacza zmiany cen w Polsce.”

Nie jest to raczej wielkie zaskoczenie, ponieważ firma oferuje różnorodną ofertę w rożnych regionach, więc w niektórych sytuacjach Netflix decyduje się na ruchy na wybranym obszarze.

Warto podkreślić, że choć mówimy tutaj o 1-2 dolarach podwyżki, to jednak w skali globalnej będzie to naprawdę odczuwalne dla platformy. W październiku ubiegłego roku firma potwierdziła posiadanie 130,42 mln odbiorców płacących abonament na całym świecie...

Źródło: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje-i-rozrywka/netflix-podnosi-ceny-w-usa-polski-to-jeszcze-nie-dotyczy-ale-moze-w-niedalekiej-przyszlosci

Tagi: cena Netflix Netflix Polska