Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2019 09:28
John Wick 3 zajawka zwiastun
1824V

John Wick 3 na pierwszej zajawce. Nadciąga zwiastun

Lionsgate Movies postanowiło przypomnieć światu o marce John Wick. Już w tym tygodniu zobaczymy pierwszy zwiastun, a na dobry początek otrzymaliśmy teaser, który potwierdza obsadę filmu.

John Wick 3: Parabellum” pojawi się w kinach już 17 maja. Za reżyserię filmu odpowiada Chad Stahelski, który dotychczas pracował wyłącznie nad tym uniwersum. Scenariusz przygotował Derek Kolstad – mężczyzna również nie ma ogromnego dorobku, a jego największymi hitami są właśnie historie Johna.

Granica wkrótce trafi do polskich kin. Zwiastun pokazuje docenioną historię

Machina promocyjna związana z filmem właśnie rusza – na dobry początek otrzymaliśmy teaser, który ma jednak za zadanie zapowiedzieć większy materiał. W najbliższy czwartek otrzymamy zapewne efektowny zwiastun, więc sympatycy tego bohatera mogą szykować się na widowisko.

W najnowszej opowieści główny bohater będzie miał spory problem. Za jego głowę wyznaczono sporą nagrodę – 14 mln dolarów – a w dodatku mężczyzna złamał zasadę dotyczącą zabijania na terenie Hotelu Continental. Wick odebrał życie członkowi High Table, więc to właśnie ta organizacja zdecydowała się usunąć Johna. Bohater ma jednak sporo szczęścia, ponieważ manager hotelu postanawia mu pomóc, odwleka jego egzekucję i rozpoczyna się walka o przetrwanie.

W „John Wick 3: Parabellum” wystąpią: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Saïd Taghmaoui, Jerome Flynn, Jason Mantzoukas, Tobias Segal, Boban Marjanovic, Anjelica Huston i Ian McShane.

Tagi: John Wick john wick 3 teaser zwiastun