Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 08:35
Mission Impossible Tom Cruise Christopher McQuarrie
1419V

Mission: Impossible powróci! Nadciągają nowe filmy

Tom Cruise jest gotowy na kolejne niemożliwe do wykonania misje. Aktor potwierdził nadejście dwóch nowych filmów z serii „Mission: Impossible” i fani ostatniej odsłony mogą otwierać szampany.

Ethan Hunt najwidoczniej nie może wyruszyć na spokojną emeryturę. Niezawodny agent powróci w kolejnych filmach, które zadebiutują w 2021 i 2022 roku– aktorzy mogą liczyć na intensywną pracę, ponieważ historie będą kręcona jedna po drugiej.

Film Uncharted ma nowego reżysera. Twórca 10 Cloverfield Lane zajmie się produkcją

Jeśli szczególnie przypadło Wam do gustu „Mission: Impossible – Fallout”, to możecie śmiało otwierać szampany, ponieważ Christopher McQuarrie zajmie się napisaniem scenariusza oraz usiądzie na stołku reżysera w dwóch nadchodzących historiach. Twórca miał już okazję przygotować „Mission: Impossible - Rogue Nation”, a wcześniej przygotował między innymi „Podejrzani” – McQuarrie za ten obraz zgarnął Oscara (Najlepszy scenariusz).

Nikogo raczej nie powinien dziwić powrót „Mission: Impossible” – przygotowanie ubiegłorocznej produkcji kosztowało 178 mln dolarów (rekord w serii), ale film zarobił ponad 791 mln dolarów (rekord w serii). Stworzenie wszystkich sześciu opowieści wygenerowało już ponad 3,5 mld dolarów przy budżecie wynoszącym 828 mln dolarów.

Na konkrety musimy zaczekać, ponieważ Paramount Pictures w kolejnych miesiącach skupi się na promocji „Top Gun: Maverick” – w tym filmie również wystąpi Tom Cruise, więc właśnie z tego powodu zdecydowano się opóźnić powrót „Mission: Impossible” dopiero na 2021 rok. Historia Mavericka nadleci do kin w czerwcu 2020 roku, więc Tom zawędruje do kin w trzech kolejnych latach.

Cruise oraz McQuarrie wrzucili w nocy jednoznaczne wiadomości:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/christopher-mcquarrie-mission-impossible-films-back-to-back-1202986902/

Tagi: Christopher McQuarrie film Mission: Impossible tom cruise