Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 07:48
Gra o Tron 8 Data Premiery Zajawka Teaser
2422V

Gra o Tron 8 z nową zajawką. HBO podało ostateczną datę premiery

HBO opublikowało nowy teaser ostatniego sezonu „Gry o Tron”. Materiał może i nie jest specjalnie ciekawy, ale potwierdza ostateczną datę premiery pierwszego odcinka ósmego sezonu serialu. Stacja stawia na połowę miesiąca.

14 kwietnia zobaczymy pierwszy epizod wielkiego zakończenia. Najwięksi fani mogą teraz odliczać – do premiery oczekiwanej opowieści pozostało równo trzy miesiące.

Poznaliśmy obsadę prequela "Gry o Tron". Produkcja rozpocznie się lada dzień

Wstępną datę premiery zakończenia poznaliśmy już w ubiegłym roku. Wtedy to HBO potwierdziło, że serial powróci w kwietniu, jednak dzisiaj możemy już oficjalnie odliczać do premiery. Jeśli stacja nie zdecyduje się na jakąkolwiek przerwę, to już 19 maja powinniśmy zobaczyć ostatni epizod ósmego sezonu „Gry o Tron”.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że ostatni sezon będzie składał się wyłącznie z sześciu fragmentów, a jednym z najważniejszych momentów nadciągającej historii będzie „największa bitwa” - twórcy potwierdzili przygotowanie ogromnego starcia. To będzie jednocześnie najbardziej krwawa opowieść z całej „Gry o Tron”.

Najnowszy teaser pozwala spojrzeć na trójkę bohaterów, którzy trafili do krypty Winterfell... Choć nadal musimy zaczekać na porządny zwiastun, to jednak wiele na to wskazuje, że już wkrótce zobaczymy oczekiwany materiał.

Aktualizacja #1

HBO Polska potwierdza - ósmy sezon wystartuje w Polsce 15 kwietnia na HBO i HBO GO:

Tagi: data premiery game of thrones Gra o Tron teaser zwiastun