Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.01.2019 09:45
Poznaliśmy obsadę prequela "Gry o Tron". Produkcja rozpocznie się lada dzień
3029V

Poznaliśmy obsadę prequela "Gry o Tron". Produkcja rozpocznie się lada dzień

HBO zaprezentowało ostatnio pierwsze sceny z ostatniego sezonu Gry o Tron. Fani tego serialu nie muszą się jednak już powoli żegnać z tym uniwersum.

Od kwietnia będziemy oglądać ostatnie odcinki Gry o Tron. To jeśli chodzi o główną serię fantasy. Nadciąga bowiem prequel Game of Thrones.

Wiemy już, kto wystąpi w rzeczonym spin-offie. W pierwszym odcinku prequela "Gry o Tron" zobaczymy następujących aktorów:  Jamie Campbell Bower ("Sweeney Todd"), Sheila Atim ("Rozpustnice"), Ivanno Jeremiah ("Black Mirror"), Georgie Henley ("Opowieści z Narnii"), Alex Sharp ("Aż do kości"), Toby Regbo ("Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"), Naomi Ackie ("Gwiezdne Wojny: Epizod IX") i Denise Gough ("Guerrilla"). Jedną z głównych ról ma odgrywać Naomi Watts, znana m.in. z  "Osaczonej", i serialu "Twin Peaks".

"Prequel dokumentuje upadek świata ze złotej Ery Bohaterów do najczarniejszych godzin ludzkości. W serialu zobaczymy straszne sekrety historii Westeros, prawdziwe źródło White Walkerów, tajemnice Wschodu, legendarnych Starków. To nie jest historia, którą myślimy, że już poznaliśmy".

Reżyserią pierwszego odcinka zajmie się S.J. Clarkson, odpowiedzialna m.in. za "Dr House'a" "Jessicę Jones" i "Orange is the New Black". W produkcji uczestniczy sam George R.R. Martin, czyli autor książkowej sagi. Można mieć zatem nadzieję na porządne serialowe dzieło. Kręcenie zdjęć ma się rozpocząć już w najbliższych tygodniach.

Warto przy okazji rzucić okiem na pierwsze sceny z 8 sezonu Gry o Tron.

Tagi: film Gamę of Thrones gra o tron prequel serial