Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 17:08
Total War: Three Kingdoms Zwiastun Filmowy
1010V

Total War: Three Kingdoms na klimatycznym zwiastunie. Twórcy pokazują Chiny

Creative Assembly podgrzewa atmosferę przed premierą Total War: Three Kingdoms. Gracze mogą spojrzeć na sympatyczny zwiastun przedstawiający zróżnicowane miejscówki. Autorzy pozwolą nam zwiedzić wiele urokliwych miejsc.

Akcja Total War: Three Kingdoms zaprowadzi graczy do 190 roku naszej ery. Jest to dokładnie schyłek dynastii Han – jej upadek doprowadził do podzielenia cesarstwa na trzy walczące ze sobą królestwa.

Kolejne benchmarki Radeona VII

Był to niezwykle ważny dla historii Chin okres, który został dokładnie przestawiony w XIV-wiecznej powieści zatytułowanej „Opowieść o Trzech Królestwach”. Luo Guanzhong opisał wydarzenia trwające od 169 do 280 roku naszej ery, czyli do samego zjednoczenia Chin.

Creative Assembly postanowiło przypomnieć o swojej grze oferując graczom bardzo przyjemny zwiastun – trudno nie docenić tutaj kapitalnego klimatu, który jest dosłownie namacalny. Sympatycy wspomnianego okresu mogą szykować się na niezwykłą produkcję – premiera Total War: Three Kingdoms odbędzie się 7 marca.

Nadal mam szczerą nadzieję, że Creative Assembly otrzymało niezbędne wsparcie od Microsoftu i integracja klawiatury oraz myszki przyniesie na Xboksa One właśnie takie perełki – serii Total War brakuje na konsolach.

Tagi: Creative Assembly SEGA Total War: Three Kingdoms