SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2018 21:03
Cyberpunk 2077 z większym zainteresowaniem od Wiedźmina. Firma nie dogadała się z Sapkowskim
4808V

Cyberpunk 2077 z większym zainteresowaniem od Wiedźmina. Firma nie dogadała się z Sapkowskim

Sympatycy produkcji CD Projekt RED od dawna wyczekują na nowe materiały z Cyberpunk 2077, ale aktualnie studio skupia się na samym rozwoju gry. Produkcja zmierza w dobrym kierunku i studio jest bardzo zadowolone z ostatnich rezultatów.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści nie osiągnęła oczekiwanych przez CD Projekt RED wyników, jednak możemy mieć pewność, że korporacja spogląda już w stronę swojego kolejnego projektu. Na spotkaniu z inwestorami na temat Cyberpunk 2077 wypowiedział się Adam Kiciński.

CD Projekt zarobił dużo mniej. Firma nie jest zadowolona z wyników Wojny Krwi i inwestuje w nowe gry

Po wielu miesiącach wyczekiwania, CD Projekt RED w tym roku opublikował aż dwa materiały z Cyberpunk 2077 – na początku zobaczyliśmy zwiastun, a później długi gameplay prezentujący jeden z etapów fabuły. Dyrektor generalny CD Projektu podkreślił, że zainteresowanie materiałami nowego IP jest znacznie wyższe od wyników osiąganych w tym samym czasie przez Wiedźmina.

Nie możemy wyciągać wielkich wniosków z dwóch filmików dostępnych na YouTubie, jednak Kiciński zaznaczył, że nowa marka została dobrze przyjęta przez graczy.

„Te liczby widzów odpowiadają na nasze pierwsze pytanie pozytywnie: gracze są rzeczywiście zainteresowani Cyberpunk 2077 i z niecierpliwością oczekują na jego premierę.”

Deweloperzy teraz zajmują się wypełnieniem świata oraz dopracowaniem najróżniejszych elementów, jednak możecie mieć pewność, że prace nad grą przebiegają w dobrym rytmie. Zespół zarezerwował sobie czas na usuwanie błędów, ponieważ Cyberpunk 2077 ma w dniu premiery prezentować bardzo wysoką jakość.

Warto podkreślić, że CD Projekt nadal nie osiągnął „znaczącego przełomu” w przypadku rozmów z Andrzejem Sapkowskim. Sprawa nadal jest otwarta i dopiero po zakończeniu wszystkich formalności otrzymamy oficjalny komunikat.

Źródło: https://wccftech.com/cdpr-cyberpunk-2077-development-fast/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077