Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.01.2019 12:00
Cinders to modyfikacja zmieniająca Dark Souls 3
2572V

Cinders to modyfikacja zmieniająca Dark Souls 3

Uaktywniła nam się społeczność modująca Dark Soulsy. Wpierw modyfikacje jedynki, teraz wypuszczono Cinders, moda zmieniającego Dark Souls 3.

Dark Souls 3 jest poniekąd dziewicze w modyfikowaniu przez fanów. Dopiero do niedawna funkcjonują narzędzia pozwalające zmieniać sporo danych w grze. Ostatnie dni to początek wysypu tworzonych od pewnego czasu modyfikacji.

Dark Souls z kolejnym modem. Tym razem coś wyjątkowo dużego

Cinders, jak podaje autor, to modyfikacja Dark Souls 3, która ma wyrównać balans w grze, wzmacniając te aspekty, które w opinii grona fanów, są niezbyt dobrze zrobione. Mowa tutaj głównie o buildach na magię.

Modyfikacja wzmacnia siłę czarów i cudów, ale także łuków i kuszy, by te były równie użyteczne, co broń biała. Przebudowano także zbroje, które otrzymały nowe efekty, zmieniono wiele efektów dodatkowych w pierścieniach, wzmacniając te najsłabsze. System czarów działa teraz tak, że magia odnawia się gdy korzystamy z adekwatnego do klasy ekwipunku, funkcjonując jak wytrzymałość u walczących bronią białą.

Zostały podniesione limity przedmiotów, zmieniono także miejsca gdzie możemy je znaleźć, w tym te ważne fabularne, co ma wpływ na tempo rozgrywki i kolejność zaliczania lokacji. Jednocześnie by gra nie była za łatwa, znacząco wzmocniono przeciwników i bossów, zarówno w normalnej grze, jak i na NG+ wraz z kolejnymi cyklami.

Modyfikację pobierzecie z tego miejsca.

Tagi: Bandai Namco cinders Dark Souls III From Software modyfikacja pc