Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 14:26
The Last of Us Part 2 ma trafić na rynek w 2019 roku
2882V

The Last of Us Part 2 ma trafić na rynek w 2019 roku

Sony wciąż nie zaprezentowało planów na najbliższe 12 miesięcy, ale według najnowszych plotek, The Last of Us Part 2 ma być dostępny jeszcze w 2019 roku. Prace nad grą zmierzają w dobrym kierunku.

Naughty Dog wciąż nie komentuje plotek i spekulacji dotyczących premiery The Last of Us Part 2, ale według najnowszych informacji – gra ma zadebiutować w przeciągu najbliższych 12 miesięcy. Informacją podzieliła się była dziennikarka IGN.

The Last of Us Part 2 z personalizacją wyglądu postaci i Sklepem w multiplayerze

Alanah Pearce obecnie pracuje dla Rooster Teeth (sieć telewizyjna z USA), ale w swoim czasie nie mogła narzekać na brak konkretnych informacji dotyczących naszej branży. Kobieta pochwaliła się na Twitterze informacją o dacie premiery The Last of Us Part 2 – jej zdaniem gra na 100% zadebiutuje w 2019 roku.

Jak się okazało, Alanah była przekonana, że ta informacja została potwierdzona, a rozmawiała na ten temat wielokrotnie z wieloma osobami. Następnie podkreśliła, że nie zostało to upublicznione, więc wszystko może się oczywiście zmienić, ale po kolejnej chwili wszystkie wiadomości zniknęły z jej Twittera.

Mimo wszystko jeśli ktoś otrzymuje jedną wiadomość „wielokrotnie” od „wielu pracowników”, to możemy mieć pewność, że temat premiery The Last of Us Part 2 w 2019 roku nie jest wyrwany z kapelusza.

Warto podkreślić, że The Last of Us Part 2 pojawiło się na ostatnim materiale od Sony, który zapowiada gry zmierzające na PlayStation 4 – oczywiście tym razem Japończycy nie poinformowali, że ujawnione pozycje trafią na rynek w 2019 roku.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-will-launch-in-2019-as-per-former-ign-editor

Tagi: Naughty Dog playstation 4 SCE sony The Last of Us: Part II