Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 17:09
Call od Duty: Black Ops 4 z ważnymi zmianami
1343V

Call od Duty: Black Ops 4 z ważnymi zmianami. Twórcy potwierdzili bezpłatną zawartość

Call of Duty: Black Ops 4 wkrótce otrzyma ważną aktualizację, która znacząco usprawni produkcję Autorzy postanowili zająć się wszystkimi elementami gry, więc możemy również liczyć na odświeżenie rozgrywki Battle Royale.

Call of Duty: Black Ops 4 nie posiada fabularnej kampanii, ale autorzy nie mogą specjalnie narzekać, ponieważ ich produkcja cieszy się bardzo dobrym zainteresowaniem. Na serwerach wciąż biegają gracze, którzy mogą szykować się na oczekiwaną aktualizację.

Call of Duty: Modern Warfare 4 bez nowej kampanii? Plotki dotyczące zawartości

Jeszcze w styczniu Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma ważny patch. Twórcy za jego pomocą wpłyną na upiększenie broni, zajmą się odświeżeniem rozgrywki z biegającymi truposzami, dopieszczą zbieranie przedmiotów w Blackout, a nawet udostępnią zmagania ligowe:

  • zdobienia broni za mistrzostwo dodane do trybów Zombie i battle royale (Blackout) - wprowadzane w końcówce stycznia, nowe malowania będą dostępne dla obu typów rozgrywek wraz z unikatowymi typami nagród dla każdego z nich
  • tryb Zombie to już pięć zróżnicowanych opowieści - teraz do rozgrywki zostaną dodane magiczne rękawice oraz nowe eliksiry, a na dniach twórcy ujawnią więcej z planów na 2019 r.
  • poprawione zbieranie przedmiotów w Blackout na konsolach - bazując na informacjach zwrotnych od graczy, twórcy zmodyfikowali sposób zbierania broni i innych przedmiotów, i uprościli zarządzanie nimi. Zmiany są wprowadzane w aktualizacji 1.11.
  • rozgrywki ligowe dostępne od końcówki stycznia - tym razem bardziej skondensowane, by oddać charakter zawodów profesjonalnych.

Twórcy podkreślają, że aktualnie trwa Operacja Zero Bezwzględne, która wprowadzi do produkcji szereg bezpłatnych dodatków. Zainteresowani mogą liczyć na:

  • nowi Specjaliści - obecnie jest to Zero, którą można dostać zdobywając zaledwie pierwszy poziom w systemie Kontrabandy
  • aktualizacje trybu Battle Royale - zima pokryła część mapy w Blackout, a u jej wybrzeża pojawiła się miejscówka inspirowana klasyczną mapą Hijacked z Black Ops II. Każdy może sprawdzić, co zostało tam ukryte.
  • system Kontrabandy gwarantujący dostęp do szeregu nowych przedmiotów, skórek i zdobień, w tym gwarantowane codzienne odblokowania za realizację podstawowych wyzwań

Najbardziej zaangażowani gracze mogą wykupić Karnet Sezonowy Black Ops, który stale rozbudowuję grę. Autorzy zaoferują między innymi: nowe postaci do trybu Blackout (dostępny jest chociażby Żniwiarz z Black Ops III), kolejne opowieści Zombie oraz więcej map do trybu wieloosobowego. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision aktualizacja Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch