Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 19:12
Call of Duty: Modern Warfare 4 bez nowej kampanii? Plotki dotyczące zawartości
2056V

Call of Duty: Modern Warfare 4 bez nowej kampanii? Plotki dotyczące zawartości

Od początku roku nie możemy narzekać na brak spekulacji dotyczących Call of Duty 2019. Zdaniem najnowszych plotek Infinity Ward skupiło się na przygotowaniu czterech trybów, ale gracze nie mogą liczyć na nową kampanię.

Infinity Ward w przeciągu następnych miesięcy ujawni nową odsłonę Call of Duty. Produkcja jest rozwijana od 2016 roku i zdaniem najnowszych plotek autorzy postanowili dokończyć historię z Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 4 zamiast Call of Duty: Ghosts 2?

W weekend pojawiły się w Sieci konkretne przecieki dotyczące produkcji – oczywiście nie możemy ich aktualnie zweryfikować, jednak w ostatnich latach seria Call of Duty nie ma szczęścia do terminowego ujawniania konkretów dotyczących kolejnych tytułów.

Zdaniem najnowszych doniesień, Call of Duty: Modern Warfare 4 składa się z czterech elementów: kampanii, trybu sieciowego, zmagań zombie oraz rozgrywki Battle Royale. Autorzy podobno nie przygotowują nowej kampanii, a zamierzają odświeżyć wydarzenia z Call of Duty: Modern Warfare 2 – bez misji „No Russian”. Wśród planów pojawia się również odrestaurowanie historii z Modern Warfare 3, jednak wydarzenia mogą trafić do gry w późniejszym terminie.

Call of Duty: Modern Warfare 4 ma podążyć drogą Call of Duty: Back Ops 4 i skupić się na multiplayerze – powrócą znane i cenione mapy, ale autorzy pracują również nad nowymi lokacjami. W przypadku Battle Royale otrzymamy dostęp do ikonicznych bohaterów z między innymi Call of Duty: Ghosts, a choć mapa będzie podobnych rozmiarów do tej z BO4, to jednak około 45% miejscówki ma pokrywać śnieg – w tej sytuacji skorzystamy z nowych pojazdów.

Infinity Ward opracowuje również własnych Specjalistów, a podczas tworzenia bohaterów skorzystamy z systemu Pick 10. Call of Duty: Modern Warfare 4 to podobno ostatnia odsłona cenionej serii.

Źródło: https://www.gamepur.com/news/38633-call-duty-modern-warfare-4-mw-2-remastered-campaign.html

Tagi: Activision Call of Duty 2019 call of duty: modern warfare 4 Infinity Ward plotka

Nie przegap