Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 17:08
Resident Evil 2 wypróbujemy jeszcze w tym tygodniu. Zwiastun pokazuje limitowane demo
2878V

Resident Evil 2 wypróbujemy jeszcze w tym tygodniu. Zwiastun pokazuje limitowane demo

Capcom ujawnił wszystkie szczegóły dotyczące wersji demonstracyjnej Resident Evil 2. Na szczęście tym razem z wycinkiem oczekiwanej produkcji zapoznają się wszyscy gracze w tym samym czasie.

Japończycy potwierdzili ostateczne szczegóły dotyczące wersji demonstracyjnej Resident Evil 2. Potwierdziły się ubiegłoroczne przecieki i Capcom zdecydował się na limitowaną demonstrację.

Resident Evil 2 wymęczy łowców trofeów. Zwiastun prezentuje historię, a gameplay ukazuje krwawe sceny

11 stycznia pobierzemy „1-Shot Demo” - jest to specjalny wycinek Resident Evil 2, w którym możemy cieszyć się produkcją przez 30 minut. Po tym czasie usłyszymy dźwięk i nasza zabawa zostanie zakończona.

Jest to na pewno ciekawa forma promocji, ponieważ nawet wśród naszych czytelników znajduje się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z fragmentem Resident Evil 2. Na szczęście tym razem Capcom nie nawiązał współpracy z producentem konsoli, więc od początku demko będzie dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Japończycy podgrzewają atmosferę publikując poniższy materiał – zwiastun pokazuje koncepcję zabawy, w której możemy zwiedzić wiele lokacji, jednak rozgrywka zostanie zakończona po dokładnie 30 minutach.

Demo zniknie z cyfrowych sklepów 31 stycznia.

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Nie przegap