Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 15:50
Resident Evil 2 wymęczy łowców trofeów. Zwiastun prezentuje historię, a gameplay ukazuje krwawe sceny
2595V

Resident Evil 2 wymęczy łowców trofeów. Zwiastun prezentuje historię, a gameplay ukazuje krwawe sceny

Jedna z najważniejszych produkcji 2019 roku zadebiutuje już pod koniec stycznia. Dzisiaj możemy spojrzeć na serię materiałów z Resident Evil 2, a jednocześnie pojawiły się szczegóły dotyczące pucharków. Łowcy nie będą się nudzić.

25 stycznia odbędzie się premiera Resident Evil 2. Gra jednocześnie trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a jeszcze w styczniu zadebiutuje limitowane demo, które pozwoli nam wypróbować odświeżoną wersję klasycznego horroru.

Resident Evil 2 1-Shot Demo dostrzeżone na Xbox Live. Szykuje się limitowana zabawa

OSTRZEGAM PRZED MAŁYMI SPOILERAMI

W Sieci pojawiła się lista trofeów – gracze muszą szykować się na zebranie 28 brązowych, dziewięciu srebrnych, czterech złotych i jednego platynowego „dzbanka”. Łowcy będą zmuszeni do dokładnego zapoznania się z odświeżoną pozycją, ponieważ zainteresowani będą musieli ukończyć obie kampanie co najmniej dwukrotnie (drugi raz na poziomie trudności Hardcore) i zadbać o rangi S.

Autorzy wpadli na ciekawe wyzwania – będziemy zmuszeni do przykładowo ustrzelenia psa w powietrzu, odpowiedniego wyeliminowania Lickera, zebrania wszystkich plików, otwarcia sejfów, czy też zamków. Sporym problemem może okazać się wykonanie maksymalnie 14000 kroków przez całą historię.

Co ciekawe, na liście pojawiają się małe spoilery dotyczące fabuły, więc Capcom zareagował – pełne zestawienie pucharków zniknęło z PSNProfile.com. Na deser zobaczcie na nowe materiały z oczekiwanego horroru.

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-2-full-trophy-list-leaks-online

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)