Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 14:30
Alien otrzyma dużą grę AAA
1444V

Alien otrzyma dużą grę AAA. Powstaje shooter MMO na konsole i PC

Negatywne opinie dotyczące Alien: Blackout odniosły oczekiwany sukces. Powstaje zupełnie nowa produkcja na duże urządzenia, a pierwsza prezentacja może odbyć się w niedalekiej przyszłości.

Alien: Blackout to nie jest jedyny projekt rozwijany przez wewnętrzne studia 20th Century Fox. Firma zatrudniła dodatkowe zespoły, które pracują nad nowymi historiami i w tym wypadku możemy liczyć na duże gry AAA.

Alien: Blackout na zwiastunie. Znamy datę premiery i cenę

FoxNext w ubiegłym roku potwierdził przygotowanie strzelanki w uniwersum Obcego. Za produkcję ma odpowiadać Cold Iron Studios, więc wielu graczy sądziło, że jest to właśnie Alien: Blackout.

Ujawniona gra jest rozwijana przez inne studia, a według najnowszej informacji przedstawionej przez FoxNet – nadal powstaje wspomniana w ubiegłym roku produkcja. Gra AAA ma trafić na konsole i komputery:

„Zespół FoxNet Games, studio Cold Iron Studios, pracuje obecnie również nad MMO shooterem w uniwersum Aliena na konsole oraz komputery.”

Jednocześnie główny oddział 20th Century Fox odpowiedzialny za promocję Aliena opublikował poniższą wiadomość – firma zaznacza, że wkrótce zobaczymy kolejne zapowiedzi.

Jak widać narzekania graczy poskutkowały – FoxNet nie zdecydowało się schować głowę w piasek. Firma potwierdza przygotowanie dużej pozycji, która zostanie ujawniona w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 20th century fox Alien foxnet games Obcy