Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 18:02
Alien: Blackout na zwiastunie
2035V

Alien: Blackout na zwiastunie. Znamy datę premiery i cenę

Gracze nie są zadowoleni z Alien: Blackout, ale twórcy rozpoczynają konkretną akcję promocyjną. Możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun, a nawet poznaliśmy datę premiery oraz cenę produkcji. Zainteresowani mogą złożyć zamówienia przedpremierowe.

20th Century Fox najwidoczniej nie uczy się na błędach znajomych z Blizzarda. Firma ujawniła dzisiaj Alien: Blackout i produkcja mierzy się z ostrą krytyką graczy, którzy liczyli na powrót Aliena w formie dużej gry AAA na konsole oraz komputery osobiste.

Alien: Blackout to gra mobilna. Horror na smartfony

W mediach społecznościowych z łatwością można znaleźć negatywne opinie fanów, ponieważ gracze wierzyli w nadejście czegoś znacznie większego. Mimo to kampania marketingowa trwa, więc możemy z tej okazji spojrzeć na pierwszy zwiastun Alien: Blackout.

Gra będzie dostępna od 24 stycznia – już teraz możecie złożyć zamówienia przedpremierowe na App Store oraz Google Play. Co ciekawe, w sklepie Apple pojawiła się również cena – tytuł będzie dostępny za prawdopodobnie około 19 zł.

Nie jest to oczywiście wygórowana kwota, ale możemy podejrzewać, że w Alien: Blackout nie zabraknie mikrotransakcji, które są nadal bardzo popularne w grach mobilnych. Na pierwszy gameplay musimy wciąż czekać.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Alien Alien: Blackout FoxNext Games Trailer zwiastun