The Walking Dead: The Final Season. Zwiastun i data premiery oczekiwanego odcinka

News
706V
The Walking Dead: The Final Season. Zwiastun i data premiery oczekiwanego odcinka
Wojciech Gruszczyk | 07.01.2019, 19:36

Skybound Games zakończyło prace nad trzecim odcinkiem The Walking Dead: The Final Season. Kontynuacja opowieści będzie dostępna w przyszłym tygodniu i z tej okazji możemy spojrzeć na ciekawy zwiastun. 

The Walking Dead: The Final Season to wielkie zakończenie historii przygotowywanej przez Telltale Games. Studio odpowiedzialne za odcinkowe przygody zbankrutowało, więc Skybound Games otrzymało za zadanie dokończenie prac nad wydarzeniami.

The Walking Dead: The Final Season ekskluzywnie na Epic Games Store. Walka o gry na PC trwa

Pierwszy epizod The Walking Dead: The Final Season zadebiutował na rynku 14 sierpnia, jednak już w tamtym czasie Telltale Games borykało się z problemami. Autorom udało się dokończyć prace nad kolejną częścią czteroodcinkowej historii, ale następnie projekt został przekazany Skybound Games.

Nowi deweloperzy chcą dokończyć prace nad grą – 15 stycznia odbędzie się premiera „Broken Toys”, a w przeciągu następnych miesięcy otrzymamy wielkie zakończenie The Walking Dead. Z okazji ujawnienia daty debiutu możemy spojrzeć na świeży zwiastun, który zapowiada świetny wątek.

Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji dotyczących dalszych planów Skybound Games – jest to młode studio założone przez Roberta Kirkmana (twórca The Walking Dead) oraz Davida Alperta (producent serialu The Walking Dead).

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper