Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 14:33
Alien: Blackout to gra mobilna. Horror na smartfony
2918V

Alien: Blackout to gra mobilna. Horror na smartfony

Nie tak to miało wyglądać. Po serii świetnych zajawek, 20th Century Fox ujawniło produkcję, która trafi wyłącznie na urządzenia mobilne. Alien: Blackout przestraszy graczy na małych ekranach.

Alien: Blackout to produkcja mobilna przygotowana przez FoxNext Games, D3 Go! oraz Rival Games. W produkcji gracz wskoczy w buty Amandy Ripley i trafi na pokład stacji kosmicznej Weyland-Yutani, która została zainfekowana przez obcych.

The Last of Us Part 2 ma trafić na rynek w 2019 roku

W Alien: Blackout zadaniem śmiałków będzie przeprowadzenie swojej załogi przez lokację przepełnioną „Zielonymi”. Grę pobierzemy oczywiście za pomocą App Store, Google Play oraz Amazon Appstore.

"Przetrwaj siedem przerażających poziomów, prowadząc zdalnie załogę Amandy Ripley przez coraz trudniejsze zadania, korzystając wyłącznie z systemów awaryjnych stacji.”

W tytule będziemy unikać Obcego, który będzie gonił za bohaterem oraz załogą. Twórcy chcą nam zapewnić ciekawe atrakcje, a podczas rozgrywki będziemy zmuszeni do przechytrzenia przeciwnika dokonując „ryzykownych wyborów”.

W galerii znajdziecie pierwsze screeny.

Alien Blackout screen 1

Źródło: https://variety.com/2019/gaming/news/alien-blackout-is-a-survival-horror-mobile-game-starring-amanda-ripley-1203101143/

Tagi: 20th century fox alien Alien: Blackout foxnet games FoxNext Games obcy

Nie przegap