Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 14:00
Mad Box z nowym wyglądem. Sprzęt w końcu przypomina konsolę
7175V

Mad Box z nowym wyglądem. Sprzęt w końcu przypomina konsolę

Slightly Mad Studios postanowiło wziąć pod uwagę krytyczne opinie graczy dotyczące pierwszego wyglądu Mad Boxa. Firma ujawniła nowy wygląd, który prezentuje się znacznie lepiej.

W ubiegłym tygodniu zobaczyliśmy Mad Boxa, który z miejsca został okrzyknięty „PC w obudowie”. Firma skorzystała z rad graczy i zaprezentowała nowy wygląd i tym razem urządzenie wygląda znacznie lepiej.

Temat tygodnia: Jak zmarnować kasę? Zrobić swoją "konsolę"

Ian Bell ujawnił drugi projekt Mad Boxa – tym razem sprzęt przypomina standardową konsolę, którą można ustawić w pionie, poziomie lub nawet zamontować na ścianie. Maszyna charakteryzuje się sporą ciekawostką, ponieważ na froncie ma pojawić się ekran, który będzie informował o włączonej grze, muzyce, a nawet otrzymamy informację o nowej wiadomości e-mail.

W zestawie ma znaleźć się oświetlenie RGB, które również będzie reagować na wydarzenia, a w obudowie firma chce wykorzystać włókno węglowe zmieszane ze szczotkowanym metalem. Wkrótce zobaczymy kontroler – aktualnie trwają prace z partnerami.

Mad Box nadal znajduje się w bardzo wczesnej fazie powstawania, więc możemy jeszcze liczyć na kilka zmian, jednak druga koncepcja konsoli wygląda znacznie lepiej. Należy jednak pamiętać, że premiera urządzenia ma odbyć się dopiero za ponad 3 lata...

Mad Box

Źródło: Twitter

Tagi: konsola mad box Slightly Mad Studios wygląd