Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.01.2019 19:10
The Last of Us Part 2 z personalizacją wyglądu postaci i Sklepem w multiplayerze
3707V

The Last of Us Part 2 z personalizacją wyglądu postaci i Sklepem w multiplayerze

O The Last of Us Part 2 wiemy niestety cały czas bardzo mało. Naughty Dog nie spieszy się z publikowaniem informacji, więc pozostaje nam grzebanie w ogłoszeniach o pracę.

To pewnie nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, ale wygląda na to, że w The Last of Us Part 2 pojawi się tryb multiplayerowy z funkcjami takimi jak w Uncharted 4. Wg informacji, które pojawiły się w anonsie na oficjalnej stronie Naughty Dog, firma poszukuje deweloperów znających się na tworzeniu funkcji związanych z personalizacją wyglądu bohaterów, Sklepem i z systemami nagród za rozgrywkę multiplayerową.

Na oficjalnej stronie Naughty Dog pojawił się następujący opis obowiązków u pracownika, którego poszukuje studio:

"Szukamy programisty serwerów, który uwielbia konstruować skalowalne, stabilne i bezpieczne systemy usług dla graczy. Będziesz je wprowadzać w całym multiplayerowym doświadczeniu, od pierwszego logina, przez matchmaking aż do przyznawania graczom nagród i personalizacji ich bohaterów w Sklepie. Będziesz kluczową częścią naszego zespołu, wprowadzającą do życia ważne usługi gry" - czytamy w ogłoszeniu Naughty Dog.

Pozostaje tylko pytanie, czy doczekamy się dedykowanych serwerów w The Last of Us Part 2, co byłoby oczywiście korzystne dla płynności sieciowej zabawy. Zapewne nie, bo z takiego rozwiązania nie korzystano już w Uncharted 4. 

Źródło: https://www.naughtydog.com/careers

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us: Part II