Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 10:26
To my (Us) trafi do Polski bez opóźnień
759V

To my (Us) trafi do Polski bez opóźnień

W okolicy świąt pojawił się oficjalny zwiastun „Us”, czyli nowej produkcji twórcy „Uciekaj”. Możemy mieć pewność, że film trafi do polskich kin bez opóźnień i z tej okazji oglądamy przetłumaczony zwiastun.

Jordan Peele nie może pochwalić się ogromnym dorobkiem, ale mężczyzna przygotował „Uciekaj”, które wygenerowało 255 mln dolarów i zgarnęło Oscara za scenariusz. Film został doceniony przez widzów oraz krytyków, więc z tego powodu wielu fanów horrorów czeka na nową produkcję Amerykanina.

Punisher 2. Zwiastun potwierdza datę premiery

Us” zostało zaprezentowane w święta, ale dopiero teraz otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące polskiej premiery - „Tylko my” trafi do rodzimych kin 15 marca, czyli w dniu amerykańskiej premiery.

Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ film zapowiada się naprawdę dobrze – pierwszy zwiastun zebrał sporo pozytywnych opinii, ponieważ nawet krótka zajawka jest przeładowana konkretnym klimatem.

Mam tylko szczerą nadzieję, że materiał nie pokazuje za wiele, a Peele za trzy miesiące nad bardzo pozytywnie zaskoczy. Jak wspominacie „Uciekaj”?

Tagi: film jordan peele to my uciekaj us zwiastun

Nie przegap