Call of Duty: Ghosts 2 w 2019 roku? Menadżerka Infinity Ward publikuje tajemnicze materiały

Plotka
3075V
Call of Duty: Ghosts 2 w 2019 roku? Menadżerka Infinity Ward publikuje tajemnicze materiały
Wojciech Gruszczyk | 02.01.2019, 14:56

Infinity Ward powinno szykować się do zaprezentowania tegorocznej odsłony Call of Duty, więc ruchy przedstawicieli studia są sprawdzane przez fanów serii. Ashton Williams od pewnego czasu publikuje tajemnicze materiały, które sugerują powrót „Duchów”.

Call of Duty: Ghosts trafił na rynek 2013 roku. Gra zadebiutowała na dwóch generacjach – klienci zapoznali się z edycją na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa One, Xboksa 360, Nintendo Wii U oraz oczywiście komputery osobiste. Tytuł zebrał mieszane opinie – od 68 do 78% w zależności od wersji.

Call of Duty: Black Ops 4 pozwala kupić celownik za 50 centów

Za produkcję odpowiadało oczywiście Infinity Ward, które od dobrych dwóch lat opracowuje tegoroczną odsłonę. Studio zaoferowało graczom również Call of Duty: Infinite Warfare (2016), ale jak wiadomo gra spotkała się z ostrą krytyką wielu fanów uniwersum, więc możemy się spodziewać, że deweloperzy nie będą kontynuować tego wątku.

Nadal czekamy na oficjalną zapowiedź Call of Duty 2019 – materiały mogą pojawić się dopiero za 2-4 miesiące, bo jak wiadomo aktualnie Activision skupia się na promocji Call of Duty: Black Ops 4, jednak bardzo ciekawe materiały publikuje Ashton Williams.

Starsza Kierownik do spraw Komunikacji wrzuca na Twitter krótkie gify, które gracze łączą z kontynuacją Call of Duty: Ghosts – na wszystkich pojawia się motyw czaszki i śmierci:

Nie jest to oczywiście jakiekolwiek potwierdzenie, jednak postawienie na Call of Duty: Ghosts 2 może wydawać się ciekawą opcją. Wielu graczy liczy oczywiście na Call of Duty: Modern Warfare 4, lecz trudno przewidzieć ruchy Infinity Ward.

Źródło: Twitter

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper