Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 08:56
Pokemon the Movie: I Choose You! na Netflix. W tym filmie Pikachu mówi po polsku
2490V

Pokemon the Movie: I Choose You! na Netflix. W tym filmie Pikachu mówi po polsku

Na Netflix wylądowała spora gratka dla fanów Pokemonów. Film „Pokemon the Movie: I Choose You!” lub jak kto woli „Pokemon: Wybieram cię!” jest dostępny na platformie i produkcja może zainteresować szerokie grono odbiorców.

Kunihiko Yuyama (reżyser) i Shōji Yonemura (scenarzysta) w 2017 roku zaoferowali fanom Pokémon the Movie: I Choose You!”. Jest to spora ciekawostka, ponieważ to pierwsza produkcja z generacji Sun/Moon, która jednocześnie jest rebootem pierwszego filmu i tworzy alternatywną historię w stosunku do głównej serii. Autorzy postawili na taki dość nietypowy projekt, by uczcić 20-lecie anime.

Sex Education na zwiastunie. Netflix przedstawia nowy serial z Gillian Anderson

Pokemon the Movie: I Choose You!” jest już dostępny na Netflix – nawet w Polsce możecie zobaczyć opowieść, w której Pikachu nie wymawia swojego charakterystycznego „pika pika”. Twórcy zdecydowali się na zaprezentowanie „głosu” Pokemona, który przemawia również w naszym ojczystym języku.

„Ash łapie w swoje urodziny pierwszego Pokemona - Pikachu. Od tej chwili przyjaciołom przyświeca jeden cel: muszą odnaleźć legendarnego Ho-Oha.”

Historia nie jest tutaj pewnie specjalnie odkrywcza dla wielu naszych czytelników, jednak warto zwrócić uwagę, że jest to reboot umiejscowiony w czasach Sun/Moon, więc widzowie mogą liczyć na pojawienie się nowych stworków.

Źródło: https://twinfinite.net/2019/01/pokemon-the-movie-i-choose-you-netflix/

Tagi: film netflix Pokemon Pokémon the Movie: I Choose You!