Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 08:00
Kingdom na Netflix. Zwiastun przedstawia krwiożerczych zombie
2571V

Kingdom na Netflix. Zwiastun przedstawia krwiożerczych zombie

Netflix przygotowuje się do premiery swojego drugiego serialu z Korei Południowej. „Kingdom” otrzymał drugi zwiastun, na którym możemy spojrzeć na bestie szukające pożywienia. Produkcja może okazać się jedną z niespodzianek stycznia.

Styczeń zapowiada się wyjątkowo dobrze dla subskrybentów Netflixa. Widzowie już teraz mogą zapoznać się z kilkoma klasykami, a przed nami jeszcze kilka mocnych produkcji przygotowanych na zlecenie platformy.

Stranger Things 3. Data premiery na noworocznym zwiastunie

Jedną z ciekawostek jest bez wątpienia „Kingdom” – jest to druga produkcja oryginalna stworzona przez Netflix w Korei Południowej. Premierę pierwszego sezonu składającego się z sześciu odcinków zaplanowano na 25 stycznia, jednak to dopiero początek, ponieważ w lutym aktorzy wrócą na plan i zajmą się przygotowaniem kontynuacji.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że serial to adaptacja internetowej serii komiksów "Land of the Gods", za którą odpowiada Kim Eun-hee – były to jej pierwsze komiksy i to ona zajęła się stworzeniem scenariusza do produkcji Netflixa.

Stacja zapowiada „Kingdom” następującymi słowami:

„W trawionym zepsuciem i przymierającym głodem królestwie tajemnicza zaraza zmienia ludzi w potwory. Niesłusznie uznany za zdrajcę książę koronny postanawia uratować swoich poddanych i wyrusza w niebezpieczną podróż, aby stawić czoła siłom zła.”

Tagi: kingdom Netflix serial Trailer zwiastun