Stranger Things 3. Data premiery na noworocznym zwiastunie

Filmy i seriale
9617V
Stranger Things 3. Data premiery na noworocznym zwiastunie
Wojciech Gruszczyk | 01.01.2019, 09:41

Netflix zrobił nam noworoczną niespodziankę. Platforma właśnie opublikowała zwiastun i potwierdziła datę premiery trzeciego sezonu Stranger Things. Szykujcie się na powrót dzieciaków. 

Netflix rozpoczyna 2019 rok z przytupem. Dzisiaj na platformie pojawi się kilka ciekawych produkcji, a dodatkowo możemy zapoznać się z nowym zwiastunem oczekiwanego przez wielu Stranger Things.

Nie otwieraj oczu dużym sukcesem. Netflix chwali się wynikiem

Produkcja Netflixa to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku – po świetnym pierwszym sezonie i mocnej kontynuacji oczekiwania są bardzo wysokie. Niestety, na opowieść musimy jeszcze zaczekać, ponieważ Stranger Things powróci 4 lipca – standardowo w tym dniu zobaczymy wszystkie odcinki trzeciego sezonu. 

Netflix wykorzystuje dzisiejszą datę i prezentuje nowojorską imprezę na Times Square – kanał ABC próbuje relacjonować wydarzenie, jednak wciąż pojawiają się zakłócenia, a na końcu nawet cały obraz zostaje obrócony. W międzyczasie słyszymy wymowne „Jedenastka!”, a na końcu pojawia się tekst „jedno lato może zmienić wszystko” - te słowa odegrają ważną rolę w całym sezonie.

Warto przypomnieć, że już wcześniej poznaliśmy nazwy odcinków Stranger Things 3:

  1. "Suzie, Do You Copy?"
  2. "The Mall Rats"
  3. "The Case of the Missing Life Guard"
  4. "The Sauna Test"
  5. "The Source"
  6. "The Birthday"
  7. "The Bite"
  8. "The Battle of Starcourt"

Źródło: własne

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper