Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 09:19
Nie otwieraj oczu dużym sukcesem. Netflix chwali się wynikiem
2073V

Nie otwieraj oczu dużym sukcesem. Netflix chwali się wynikiem

Netflix przedstawił wyniki „Nie otwieraj oczu”. Film z Sandrą Bullock w roli głównej został dostrzeżony przez widzów na całym świecie i cieszył się wielką popularnością w pierwszym tygodniu od premiery.

Nie otwieraj oczu” budzi skrajne emocje, jednak trudno nie docenić produkcji Netflixa, ponieważ film wyróżnia się na tle innych projektów opublikowanych przez platformę. W rezultacie produkcja zanotowała znaczący rekord.

Nie otwieraj oczu – recenzja filmu. Ucz się, Shyamalan

Netflix potwierdził pierwszy wynik „Nie otwieraj oczu”opowieść oglądało ponad 45 mln kont, co pozwala nam sądzić, że przynajmniej 45 mln widzów zobaczyło film. Firma nie potwierdziła ile osób widziało produkcję od początku do końca, jednak 45 mln użytkowników oglądało projekt przez przynajmniej 70%.

Należy na pewno zaznaczyć jedno – z jednego konta na Netflix może korzystać nawet kilku widzów, więc możemy przypuszczać, że thriller przyciągnął do siebie jeszcze większą publikę. Pewnie nie wszyscy dotrwali do końca, ale trudno nie docenić tego rezultatu.

Nie otwieraj oczu” to rekordowy debiut na Netflix, ale możecie mieć pewność, że w 2019 roku ten rezultat zostanie pobity – w kolejnych miesiącach na platformie zadebiutuje „The Irishman”, który pochłonął budżet na poziomie 175 mln dolarów. Film w reżyserii Martina Scorsese zapowiada się kapitalnie – w rolach głównych zobaczymy wielu utalentowanych aktorów (Robert De Niro, Al Pacino, Bobby Cannavale, Harvey Keitel, Joe Pesci), którzy wspólnymi siłami zaprezentują adaptację książki „Słyszałem, że malujesz domy”, za którą odpowiada Charles Brandt. 

Źródło: https://www.theverge.com/2018/12/30/18161741/bird-box-netflix-45-million-accounts-statistics-views

Tagi: Netflix nie otwieraj oczu wynik