Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.12.2018 13:38
Dark Souls - Prepare to die again. Modyfikacja z nową wersją
1354V

Dark Souls - Prepare to die again. Modyfikacja z nową wersją

Dark Souls - Prepare to die again, dosyć znana modyfikacja PC-towej wersji gry, ostatnio doczekała się aktualizacji, dodającej wsparcie wersji zremasterowanej.

Najpopularniejsza modyfikacja PC-towej wersji Dark Souls? Oczywiście DSFix, bez którego gra w produkcję From Software na PC była okupiona męką. Durante dzięki swoim umiejętnościom pozwolił grze na PC stać się gigantycznym sukcesem.

Dark Souls 3. Poznajcie pierwotny koncept przeciwników w grze od From Software

Inni chwalą sobie także Dark Souls - Prepare to die again, modyfikację, która zmienia w grze wyjątkowo dużo aspektów, pozostając jednak wierną lore gry. Autor poprzestawiał ogniska w grze, pozmieniał rozmieszczenie przeciwników w obrębie lokacji, podobnie jak przedmiotów i skarbów, które możemy znaleźć.

Popracował także nad SI oraz walką z bossami (ponoć Bed of Chaos nie jest już tak fatalne), dorzucił także wyciętą z gry zawartość - przedmioty, broń, czary i przeciwników. Wszystko po to, by osoby mające dziesiątki, jeśli nie setki godzin w Soulsach poczuły powiew świeżego powietrza.

Kilka dni temu pojawiła się wersja 7.0 modyfikacji, która poza poprawą kilku błędów w samym modzie, dodała pełną kompatybilność z Dark Souls Remastered. Jeśli więc z jakiegoś powodu znudziła wam się oryginalna gra, a szukacie nowych wyzwań, to modyfikację pobierzecie ze strony Nexus Mods.

Źródło: https://www.nexusmods.com/darksouls/mods/1372/

Tagi: Bandai Namco Dark Souls Remastered mod PC QLOC S.A. wideo