Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 22.12.2018 19:55
Darth Vader doczekał się własnego, fanowskiego serialu. Zobaczcie pierwszy odcinek
3113V

Darth Vader doczekał się własnego, fanowskiego serialu. Zobaczcie pierwszy odcinek

Gwiezdne Wojny to jedno z największych uniwersów, które rozrosło się do takiego stopnia, że powstają oddolne produkcje filmowe czy literackie. Poznajcie nowy serial fanowski Vader - A Star Wars Theory Fan Series.

W ostatnich latach Gwiezdne Wojny rozrosły się o filmy przybliżające historie bohaterów jak Rogue One czy Han Solo: A Star Wars Story.  Swego czasu powstawały także produkcje, które rozszerzały uniwersum Gwiezdnych Wojen, jednak premiera Przebudzenia Mocy je unieważniła.

Afera w Electronic Arts. Szef EA Ireland został zwolniony po pół roku za seksistowski komentarz

Kanał Star Wars Theory zajmujący się różnymi teoriami i ciekawostkami ze świata Gwiezdnych Wojen opublikował nowy film, który być pocieszeniem dla tych, którzy tęsknią za Star Wars Expanded.

Vader - A Star Wars Theory Fan Series to fanowski serial skupiający się na historii Dartha Vadera. W pierwszym odcinku - Shards of The Past dowiadujemy się, że Anakin Skywalker umarł. Jako Darth Vader jest pod władzą imperatora Palpatine'a, jednocześnie próbując się pogodzić ze śmiercią Padmy i swoim nowym, przeklętym życie, jakie od teraz będzie prowadzić. 

Pierwszy odcinek jest w pełni ufundowany przez twórców Star Wars Theory. Twórcy obiecują, że jeżeli projekt się przyjmie i spodoba ludziom to z czasem powstanie drugi odcinek.

 

 

Tagi: darth vader fan service Gwiezdne Wojny star wars wideo

Nie przegap