Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 22.12.2018 18:43
Beyond Good & Evil 2 będzie wymagać stałego połączenia z Internetem
1026V

Beyond Good & Evil 2 będzie wymagać stałego połączenia z Internetem

Kolejny Space Monkey Report za nami. Tym razem twórcy uchylili rąbka tajemnicy, który dotyczy wymagań.

W ostatnim czasie Ubisoft podzielił sie z fanami świeżymi materiałami z rozgrywki długo wyczekiwanego hitu - Beyond Good & Evil 2. Tytuł zaproponuje nam m.in. kooperację.

Beyond Good & Evil 2. Gameplay wygląda świetnie! Ubisoft tworzy kolosa

21 grudnia opublikowano kolejny raport, w którym twórcy udzielili odpowiedzi na pytania fanów. Chociaż nadal twórcom jest ciężko określić kiedy Beyond Good & Evil 2 się ukaże i wiele elementów wciąż jest dopracowywanych jak np. lista hybrydowych zwierząt.

Na pewno spotkamy słynne świnie i małpy, które można było zobaczyć na dwóch zwiastunach, a kultura indiańska i chińska odegrają ważną rolę w grze. Lecz to nie wszystko bo twórcy zamierzają umieścić także pomniejsze grupy. Największa z nich będzie przewożona przez Kosmicznych Piratów oraz hybrydy, które mają swoje własne wierzenia i mity.

Twórcy chcą stworzyć w Beyond Good & Evil 2 szczegółowy świat z głębią. Podczas eksploracji gracze mają poczuć pełną immersję, co pomoże zrozumieć jak owe środowisko funkcjonuje. Świat i zamieszkujące go stworzenia mają pełnić rolę stałej narracji.

W Beyond Good & Evil 2 będziemy mogli grać zarówno samemu jak i z przyjaciółmi. Jednakże jest jeden haczyk - gra wymaga stałego połączenia do Internetu, nawet podczas gry singlowej. Twórcy tłumaczą, że dzięki temu będziemy mieli stały dostęp do m.in. dynamicznych aktualizacji gry.

Poniżej umieszczamy najnowszy, godzinny stream deweloperski.

 

Źródło: https://beyondgoodandevil.ubisoft.com/en-us/news/ignt13837-Space-Monkey-Report-#4:-VOD-&-questions-answered!

Tagi: Beyond Good Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio

Nie przegap