Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 14:16
Catherine Classic dostrzeżona przez Australijczyków. Atlus może szykować nową grę
857V

Catherine Classic dostrzeżona przez Australijczyków. Atlus może szykować nową grę

Na początku przyszłego roku gracze zapoznają się z Catherine: Full Body Edition, jednak najwidoczniej Atlus szykuje kolejną niespodziankę dla sympatyków nietuzinkowych produkcji. Australijczycy informują o Catherine Classic.

14 lutego odbędzie się premiera Catherine: Full Body Edition. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4 i PlayStation Vitę, a pod względem zawartości gracze mogą oczekiwać odświeżonej wersji Catheriny z 2011 roku, która otrzyma dodatkowe elementy – między innymi nowe zakończenie, tryby rozgrywki, czy też przerywniki filmowe.

Anthem wygląda świetnie. Gameplay ukazuje grupowe misje i możliwości Śmigacza

Atlus podobno posiada jeszcze jednego asa w rękawie – australijska organizacja określająca oceny i ograniczenia grom informuje o „Catherine Classic”. Aktualnie firma nie zamierza zdradzić informacji o produkcji, więc pewnie konkretna zapowiedź jest szykowana dopiero na 2019 rok.

Według szczegółów ujawnionych przez Australijczyków – „Catherine Classic” trafi na wiele platform, jednak nawet w tym miejscu musimy zaczekać na ruch deweloperów lub wydawcy. Gra ma zostać dostarczona na rynek przez Koch Media, czyli firmę, która zajmuje się dystrybucją pozycji od japońskiego producenta. Aplikację wysłała SEGA.

Możemy mieć również pewność, że w projekcie nie zabraknie „mocnych motywów seksualnych, przemocy, picia alkoholu oraz nieprzyjemnego języka.”

Źródło: Twitter

Tagi: Atlus catharine catharine classic Catherine Classic koch media sega