Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 10:44
Two Worlds 3 nadal znajduje się w pre-produkcji. Gra może zadebiutować dopiero w 2023 roku
942V

Two Worlds 3 nadal znajduje się w pre-produkcji. Gra może zadebiutować dopiero w 2023 roku

Nie mam dobrych wieści dla oddanych fanów marki Two Worlds. Twórcy wciąż nie zajęli się przygotowaniem głównych elementów z Two Worlds 3, więc nie możemy liczyć na rychłą premierę. Gra ma trafić na rynek za kilka lat.

Two Worlds 3 zostało zapowiedziane w marcu 2016 roku i zespół miał zakończyć prace w przeciągu 36 miesięcy, więc gra powinna trafić do graczy w okolicach marca 2019 roku. Jak się jednak okazuje, twórcy mają aktualnie zupełnie inne plany.

Two Worlds powraca! Zapowiedziano "trójkę", zaś "dwójka" otrzyma sporo dodatków

Two Worlds 3 nadal znajduje się w pre-produkcji i zdaniem jednego z przedstawicieli studia – premiera odbędzie się za 4-5 lat. Nie jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy faktycznie wyczekiwali na rodzimego RPG-a.

Twórcy zamiast zaoferować pełnoprawną kontynuację, skupili się aktualnie nad rozwoju Two Worlds 2: Shattered Embrace – jest to duże rozszerzenie do gry wydanej w 2010 roku. Reality Pump Studios od dawna nie informowało o pracach nad projektem, ale dodatek – według strony studia – ma zadebiutować „wkrótce”.

Reality Pump Studios powinno w przeciągu następnych miesięcy przedstawić swoje plany, ale warto zauważyć, że Two Worlds 3 powinno już powstawać na konsole następnej generacji.

Źródło: https://wccftech.com/two-worlds-iii-still-preproduction/

Tagi: data premiery reality pump two worlds 3