SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.03.2016 14:18
Two Worlds powraca! Zapowiedziano "trójkę", zaś "dwójka" otrzyma sporo dodatków
1456V

Two Worlds powraca! Zapowiedziano "trójkę", zaś "dwójka" otrzyma sporo dodatków

Zanim jeszcze nasz kochany Wiedźmin zawojował świat, krakowskie studio Reality Pump wypuściło na świat bardzo ciekawą, lecz cierpiącą na liczne błędy grę Two Worlds.

Jedynka mimo wszystko została przyjęta całkiem dobrze, co pozwoliło narodzić się już o wiele lepszej drugiej części serii. Dziś po niemalże sześciu latach, zapowiedziano wyczekiwaną przez fanów "trójkę". 

Wszyscy wiemy, że Raven's Cry nie było grą idealną, a można by rzecz, że nawet i tragiczną, czego nie zdołała naprawić nawet jej ulepszona wersja. Jednak mimo upadku i zmartwychwstania, RP wciąż żyje i pod banderą Topware Interactive postanawia stanąć na nogi.

Aby tego dokonać, postanawia powrócić do swojej najlepszej jak do tej pory marki, jaką jest Two Worlds. W specjalnym poście na Facebooku poinformowano, iż rozpoczęto fazę koncepcyjną prac nad trzecią częścią serii, zaś jej druga odsłona otrzyma 2 dodatki fabularne, 8 map do multi i upgrade silnika graficznego.

Pierwsze z dużych rozszerzeń nosi tytuł Call of the Tenebrae i zaplanowane zostało na drugi kwartał tego roku, zaś Two Worlds III doczekamy się za mniej więcej 3 długie lata.

Osobiście ta informacja bardzo mnie ucieszyła, bo całkiem fajnie wspominam pierwsze TW, które było dla mnie kiedyś tak duże, że mając te 11 lat, się w nim zgubiłem... tak, naprawdę.

Tagi: