Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 14:45
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 na zwiastunie. Kultowa komedia powraca
1874V

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 na zwiastunie. Kultowa komedia powraca

Na samym początku 2019 roku będziemy świadkami wielkiego powrotu. „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” otrzymał pierwszy zwiastun i produkcją powinni zainteresować się starsi czytelnicy naszego portalu.

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to kontynuacja przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów znanych z komedii „Кogel Mogel”. Produkcja trafi do rodzimych kin 25 stycznia.

LEGO Przygoda 2 na nowym zwiastunie. Polski dubbing i krwiożercze Duplo

„Kogel Mogel” to polski, fabularny film wyreżyserowany przez Romana Załuskiego. Twórca we współpracy z Iloną Łepkowską napisał również scenariusz – premiera pierwszej części odbyła się w 1988 roku. Kontynuacja zatytułowana „Galimatias, czyli kogel-mogel II” zadebiutowała na dużym ekranie 1989 roku i widzowie musieli czekać 30 lat na przygotowanie trzeciej części.

„Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” to najnowsza odsłona, którą tym razem wyreżyseruje Kordian Piwowarski, jednak warto podkreślić, że scenariusz ponownie napisała Ilona Łepkowska. W tym wypadku zdecydowano się na kontynuowanie losów Kasi:

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Na ekranie doborowa obsada: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Tagi: