Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 11:51
LEGO Przygoda 2 na nowym zwiastunie. Polski dubbing i krwiożercze Duplo
758V

LEGO Przygoda 2 na nowym zwiastunie. Polski dubbing i krwiożercze Duplo

Warner Bros. jeszcze przed końcem roku prezentuje nowy zwiastun „LEGO Przygoda 2”. Na materiale nie brakuje głównego bohatera, który staje przed trudnym zadaniem uratowania swoich przyjaciół.

LEGO Przygoda 2” to kontynuacja świetnej historii z 2014 roku. Za produkcję w roli reżysera odpowiada Mike Mitchell („Shrek Forever”, „Trolle”, „Bez granic”), a scenariusz opracowali Phil Lord, Christopher Miller i Matthew Fogel w oparciu o pomysł Phila Lorda, Christophera Millera i Adama Pavy, a także koncepcję klocków konstrukcyjnych LEGO.

LEGO Przygoda 2 oficjalnie. Gra trafi do Polski z dubbingiem

Film zadebiutuje w kinach 8 lutego i skupi się na inwazji LEGO Duplo. Słodkie klocki dla najmłodszych są tak naprawdę potworami, które niszczą dosłownie wszystko:

„Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem.”

W rezultacie Emmet, Lucy, Batman oraz ich przyjaciele muszą połączyć siły, by wspólnymi siłami odeprzeć atak i doprowadzić do spokoju w klockowym świecie. W produkcji ponownie zostanie poruszony temat wyjątkowości, odwagi oraz kreatywności.

W oryginalnej wersji językowej ponownie usłyszymy: Chrisa Pratta (Emmet), Elizabeth Banks (Lucy vel Żyleta), Willa Arnetta (LEGO BatmanTM), Nicka Offermana (Stalobrody) i Alison Brie (Unikitty).

Tagi: film LEGO Przygoda LEGO Przygoda 2 trailer zwiastun