Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 12:23
Kursk 2.0. Jujubee znacząco ulepsza grę
745V

Kursk 2.0. Jujubee znacząco ulepsza grę

Katowickie Jujubee nie zapomina o Kursku. Twórcy wsłuchali się w opinie fanów i opublikowali właśnie dużą aktualizację, która poprawia produkcje wydaną aktualnie wyłącznie na komputery osobiste.

Kursk zadebiutował dotychczas wyłącznie na PC. Gra jednak spotkała się z negatywnymi opiniami, ponieważ deweloperzy nie zdołali przed premierą usunąć wszystkich problemów.

Deep Diving Simulator zapowiedziany. Nowa gra twórców Kursk i Realpolitiks

Deweloperzy spędzili ostatnie tygodnie nad poprawieniem wszystkich niedogodności i Kursk wygląda coraz lepiej. Twórcy wsłuchali się w opinie społeczności i przygotowali łatkę, która oferuje między innymi nowe animacje:

„Kursk został zaktualizowany o ulepszone i nowe animacje, bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs, usprawnione efekty wizualne, nowe elementy gameplay’owe oraz usprawnione audio, które wpłynie na jeszcze lepszą atmosferę gry. Gracze donieśli, że wczytywanie gry pomiędzy sekcjami trwało zdecydowanie zbyt długo i to również zostało naprawione przez zespół. Dodatkowo, na uwagę zasługuje fakt, że cyfrowy artbook został zaktualizowany i zawiera 117 stron grafiki koncepcyjnej postaci, sekcji, łodzi, lokacji, sprzętu i wielu innych.”

To oczywiście nie koniec prac nad grą. Twórcy jednocześnie zachęcają do poprawionej pozycji – Kursk trafi do nadchodzącej Zimowej wyprzedaży na Steam. W przyszłości (pierwszy kwartał 2019 roku) dokumentalno-przygodowa pozycja wskoczy na Maca i Linuksa.

Jednocześnie Kurks zadebiutuje także na PlayStation 4 i Xboksa One – w tym wypadku możemy oczekiwać dopracowanych wersji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja Jujubee Kursk pc