SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 15:04
Deep Diving Simulator zapowiedziany. Nowa gra twórców Kursk i Realpolitiks
526V

Deep Diving Simulator zapowiedziany. Nowa gra twórców Kursk i Realpolitiks

Jujubee S.A. nie pracowało wyłącznie nad Kurskiem. Katowiczanie właśnie zapowiedzieli Deep Diving Simulator i produkcja wypłynie na głęboką wodę już w kwietniu. Studio obiecuje wciągającą rozgrywkę połączoną z edukacją.

Deep Diving Simulator to symulator nurkowania przygotowany i wydany przez katowickie Jujubee S.A. Gra zmierza wyłącznie na komputery osobiste i pozwoli poznać wszystkie blaski oraz cienie odkrywania głębin.

Jujubee. Studio kasuje projekt Konklawe i zapowiada 2 nowe gry

W Deep Diving Simulator dokładnie poznamy z jakimi zagadnieniami musi zmagać się współczesny nurek. Twórcy stawiają na autentyczność, odkrywanie niezbadanych lokacji, ale jednocześnie cały czas będziemy zmuszeni do obserwowania poziomu tlenu oraz dekompresji.

"Zbieraj zapomniane relikty, odwiedzaj zatopione statki, odkrywaj nieznane gatunki i bądź nagradzany przez różne instytucje, które zapłacą dobre pieniądze za Twoje odkrycia. Każde zanurzenie daje Ci możliwość natrafienia na tajemnice, które wolałyby pozostać na zawsze zapomniane, takie jak zaginione miasto Atlantydy."

Jujubee S.A. pozwoli graczom wybrać jedną z miejscówek, a następnie rozpoczniemy zwiedzanie tajemniczego, podwodnego świata. Studio odrobiło zadanie domowe i rozpoczęło współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania, który dopilnuje, by gra oferowała odpowiedni realizm i pomoże deweloperom zaoferować doświadczenie nurkowania jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego. Ponadto, autorzy skontaktowali się także z Międzynarodową Federacją Nurkowania (IDF), która pomoże formacji podczas dewelopmentu.

Tak prezentują się główne cechy Deep Diving Simulator:

  • Realistyczne Podejście - każde kolejne zanurzenie nauczy Cię co znaczy być zawodowym nurkiem, ponieważ z każdym podejściem musisz zadbać o swój poziom tlenu jak i bezpiecznie manewrować swoją pozycją, aby uniknąć zagrażającej życiu choroby dekompresyjnej.
  • Games Beyond™ - każdy żywy gatunek znaleziony w głębinach zostanie zapisany w encyklopedii, która uczy o podwodnym świecie i jego mieszkańcach.
  • Cenne Znaleziska - istnieją placówki, które sowicie zapłacą za Twoje znalezione przedmioty, a niektóre zlecenia dotyczą nawet sfotografowania egzotycznej ryby.

Czujecie się zaintrygowani? Wskoczcie na Steam i dodajcie grę na listę życzeń.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deep Diving Simulator Jujubee symulator zapowiedź