Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 17:53
Red Dead Online otrzymało mikrotransakcje. Rockstar rozdaje złote sztabki
2722V

Red Dead Online otrzymało mikrotransakcje. Rockstar rozdaje złote sztabki

Rockstar przygotowało nową aktualizację Red Dead Online. Tryb sieciowy z Red Dead Redemption 2 otrzymał kilka usprawnień, a jednocześnie deweloperzy uruchomili wewnętrzny sklep, który pozwala za prawdziwą gotówkę kupować złote sztabki.

Red Dead Online wciąż znajduje się w becie. Autorzy starają się naprawić napotkane przez graczy błędy, a jednocześnie przygotowują kolejną zawartość. Jedną z najnowszych propozycji jest sklep wbudowany w grze.

Red Dead Redemption Remastered to kwestia czasu? Glitch w Red Dead Redemption 2 zapowiada coś dużego

Na początku dobra wiadomość – Rockstar postanowiło nagrodzić graczy Red Dead Online i zainteresowani otrzymają po 15 sztabek złota. Prezenty za uczestnictwo w testach będą wysyłane do pierwszych klientów jeszcze dzisiaj. Jeśli wciąż nie sprawdziłeś trybu sieciowego z Red Dead Redemption 2, to masz czas do 20 grudnia – do tego czasu firma będzie rozdawać wewnętrzną walutę.

Jednocześnie firma zdecydowała się wysłać do zainteresowanych odrobinę RDO$100 – pieniądze trafią do graczy, którzy zamówili Red Dead Redemption 2 w przedsprzedaży, a jeśli zdecydowaliście się na specjalne wydanie, to otrzymacie dodatkowe RDO$100.

W Red Dead Online można także kupić złoto za prawdziwe pieniądze – tak prezentują się ceny:

  • Jednorazowa oferta specjalna Red Dead Online: 25 sztabek złota - 18,75 zł
  • Red Dead Online: 25 sztabek złota - 38 zł
  • Red Dead Online: 55 sztabek złota - 79 zł
  • Red Dead Online: 150 sztabek złota - 199 zł
  • Red Dead Online: 245 sztabek złota - 309 zł
  • Red Dead Online: 350 sztabek złota - 419 zł

Oferta jest reklamowana następującymi słowami:

Ubij złoty interes, sięgnij po korzystną okazję i kup pakiet 150 sztabek złota. Zapasy, uzbrojenie, najmodniejsza odzież czy po prostu zaskórniaki na czarną godzinę – z tym zestawem w promocyjnej cenie stać Cię będzie na każdą zachciankę. Dość lichych siodeł i noszenia szmat! Zasługujesz, aby ubierać się jak dżentelmen lub dama.

Tagi: mikrotransakcje red dead online Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two