Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 22:00
Ace Combat 7 może wyrwać z życia nawet 50 godzin
942V

Ace Combat 7 może wyrwać z życia nawet 50 godzin

Project Aces postanowiło zmierzyć się z trudnym pytaniem "w ile godzin ukończymy Ace Combat 7?". Twórcy nie mogą podać jednej godziny, ale najwięksi miłośnicy marki spędzą w samolotach wiele dni.

Na początku 2019 roku na rynku zadebiutuje sporo ciekawych tytułów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Wśród produkcji znajduje się między innymi Ace Combat 7 i deweloperzy przygotowali sporo zawartości dla fanów latania.

Ace Combat 7 z trybem Battle Royale. Gameplay pokazuje fabularne misje, tryb VR i multiplayer

Ace Combat 7 zostało zapowiedziane jako najbardziej rozbudowana odsłona w uznanej serii. Project Aces postanowiło zaoferować długą opowieść przepełnioną ciekawymi misjami, a w dodatku otrzymamy dostęp do szerokiego zestawu samolotów.

Deweloperzy nie mogą w tym wypadku tak łatwo określić długości rozgrywki, ponieważ Ace Combat 7 oferuje sporo wyzwań, z którymi możemy nie poradzić sobie przy pierwszym podejściu. Najwięksi wyjadacze ukończą główny wątek w ponad 10 godzin, jednak ten czas nie zawiera jakichkolwiek błędów – poznanie wszystkich zadań bez porażki.

Jeśli jednak nie będziemy mistrzami Ace Combat, a jednocześnie zdecydujemy się poznać wszystkie elementy przygotowane przez Japończyków, to ten czas zostanie znacząco wydłużony. Studio jest przekonane, że zagłębienie się w grę i wszystkie maszyny zajmie około 50 godzin.

Jest to naprawdę dobry wynik, ponieważ niezbyt często mamy okazję zapoznać się z przedstawicielami tego gatunku, więc pewnie spragnieni latania gracze od dawna czekają na nową odsłonę Ace Combat i liczą na grę, z którą spędzą kilka ekscytujących dni. 

Źródło: https://gamingbolt.com/ace-combat-7-skies-unknown-can-be-50-hours-long-for-completionists

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces

Nie przegap