Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 16:33
Ace Combat 7. Gameplay pokazuje fabularne misje, tryb VR i multiplayer
1155V

Ace Combat 7 z trybem Battle Royale. Gameplay pokazuje fabularne misje, tryb VR i multiplayer

Project Aces zaprosiło do swojej siedziby wybranych graczy, którzy otrzymali możliwość zagrania w Ace Combat 7. W rezultacie możemy spojrzeć na nowe fragmenty rozgrywki.

Ace Combat 7 to jedna z ciekawostek pierwszych miesięcy 2019 roku. Tytuł będzie dostępny w styczniu i zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Gra otrzyma wsparcie dla gogli PlayStation VR.

Ace Combat 7. F/A-18 Hornet pokazuje swoje możliwości na zwiastunie

Project Aces obiecuje najbardziej rozbudowaną odsłonę serii Ace Combat. Twórcy przygotowali pełnoprawną kampanie, rozbudowane zmagania sieciowe, a w dodatku niektórzy sprawdzą wariant zabawy przygotowany z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

Najnowszy gameplay wygląda nieźle. Tytuł może okazać się prawdziwym spełnieniem marzeń dla miłośników marki, którzy od dawna czekają na dynamiczne pojedynki w przestworzach, ponieważ fabularne zadania prezentują się przyzwoicie.

Pozytywnie prezentuje się także multiplayer, a wariant zabawy stworzony z myślą o PlayStation VR może wygląda chaotycznie, jednak pierwsze opinie dotyczące rozgrywki są zaskakująco dobre. Nie możemy w tym wypadku liczyć na pełne wrażenia (autorzy przygotowali kilka dodatkowych misji dla wirtualnej rzeczywistości), ale będzie to na pewno ciekawostka, którą warto będzie wypróbować.

Japończycy zdecydowali się nawet na tryb inspirowany rozgrywką Battle Royale – oczywiście w tym wypadku autorzy byli zmuszeni do zajęcia się odpowiednim dostosowaniem pojedynków, ale fragment rozgrywki zobaczycie poniżej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces

Nie przegap