Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 15:03
The Outer Worlds bez mikrotransakcji i lootboxów
823V

The Outer Worlds bez mikrotransakcji i lootboxów

Obsidian Entertainment nie zamierza zamęczyć graczy małymi płatnościami lub niepotrzebnymi skrzyniami. Twórcy przygotowują krwistego RPG-a dla sympatyków solowych podróży i The Outer Worlds zostanie pozbawiony męczących DLC.

The Outer Worlds to zupełnie nowa marka przygotowana przez Obsidian Entertainment. Doświadczeni deweloperzy od wielu lat pragnęli stworzyć RPG-a, jednak dopiero współpraca z Private Division pozwoliła przygotować wielką historię.

The Outer Worlds to gra dla fanów Obsidian Entertainment. Twórcy szykują klasycznego RPG-a

Produkcja zadebiutuje na rynku w 2019 roku i pozwoli graczom zwiedzić kilka światów. Będziemy eksplorować kolejne lokacje, rozwijać bohatera, szukać potężnych przedmiotów i te wszystkie przyjemności nie zostaną zniszczone przez mikrotransakcje lub lootboxy.

Informację potwierdził Timothy Cain, twórca Fallout, który zaznaczył, że w dniu premiery otrzymamy kompletną opowieść:

„W grze nie ma żadnych mikrotransakcji. Kupujesz produkcję, a później cieszysz się nią na zawsze.”

Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ w ostatnim czasie często pojawiają się ciekawe gry, które jednak są niszczone przez niepotrzebne DLC. W The Outer Worlds od dnia debiutu otrzymamy pełny produkt.

Jak widać Private Division nie wymagało od deweloperów stworzenia „gry-jako-usługi”, więc najwidoczniej wewnętrzny zespół Take-Two nie zamierza korzystać z ostatnio popularnego modelu biznesowego.

Źródło: https://www.windowscentral.com/obsidians-outer-worlds-wont-feature-microtransactions

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds

Nie przegap