Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 15:04
The Outer Worlds to gra dla fanów Obsidian Entertainment. Twórcy szykują klasycznego RPG-a
1079V

The Outer Worlds to gra dla fanów Obsidian Entertainment. Twórcy szykują klasycznego RPG-a

Jedną z pozytywnych wiadomości The Game Awards było zaprezentowanie The Outer Worlds. Produkcja kreowana przez Obsidian Entertainment zapowiada się naprawdę nieźle i twórcy przekonują, że przygotowują produkcję, na którą od dawna czekamy.

Obsidian Entertainment od dawna szukało wsparcia wydawcy, który pomógłby deweloperom rozwijać wielkie projekty. To właśnie z tego powodu szefowie zgłosili się do Private Division – wewnętrznego zespołu Take-Two – i firmy wspólnymi siłami dostarczą na rynek The Outer Worlds.

Prawie 15 minut rozgrywki The Outer Worlds

W sprawie tytułu wypowiedzieli się starszy producent Matthew Singh i główny projektant Charles Staples, którzy jednym głosem podkreślają – The Outer Worlds jest produkcją, która zadowoli oddanych fanów Obsidian Entertainment.

Studio podobno od dawna czekało na stworzenie takiego tytułu, jednak dopiero partnerstwo z Private Division pozwoliło wykreować oczekiwaną przez wielu grę. Singh podkreślił, że jego zespół tworzy „klasycznego RPG-a Obsidianu”.

„W końcu mamy szansę stworzyć grę, którą chcieliśmy przygotować od dłuższego czasu i jest to możliwe dzięki współpracy z Private Division.”

Nad pozycją pracują twórcy oryginalnego Fallouta i The Outer Worlds zaoferuje wyjątkową opowieść, która czerpie garściami z dorobku studia, a zarazem zapewni nowe doświadczenie w gatunku.

Szczegółowa kampania marketingowa The Outer Worlds ruszy w pierwszych miesiącach 2019 roku, ponieważ formacja Take-Two musi mieć pewność, że przygoda zostanie dostrzeżona przez sympatyków RPG-ów z całego świata.

Źródło: https://wccftech.com/the-outer-worlds-want-make-long-time/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds