Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 19:24
True Detective 3 prezentowane przez HBO. Zwiastun pokazuje podzieloną historię
1156V

True Detective 3 prezentowane przez HBO. Zwiastun pokazuje podzieloną historię

HBO rozpoczyna 2019 rok od konkretnej produkcji. Widzowie poznają kolejnego „Detektywa”, który właśnie został zaprezentowany na nowym zwiastunie. Na materiale spojrzycie na wydarzenia w trzech odstępach czasu.

13 stycznia odbędzie się premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu „True Detective”. Głównym bohaterem nowej serii został Mahershala Ali, którego możecie kojarzyć z między innymi „Moonlight”, serii „Igrzyska śmierci”, „Luke Cage”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, czy też „House of Cards”.

Gra o Tron, Detektyw, Wielkie kłamstewka i więcej. HBO zapowiada produkcje na 2019 rok

W 2019 roku nie zabraknie mocnych seriali. HBO przygotowuje między innymi „Sally4ever” , „Camping”, „Barry”, „Veep” , „Big Little Lies”, „Gra o Tron”, jednak na dobry początek otrzymamy możliwość zapoznania się z nowym „True Detective”.

HBO postanowiło podkreślić, że najnowsze wydarzenia są przedstawione w trzech odstępach czasu – główny bohater jest jednym z policjantów, który badał sprawę makabrycznej zbrodni. Mężczyzna będzie przeżywał wydarzenia, a jednocześnie otrzymamy możliwość poznania jego dokładnych wspomnień.

Konkretne opinie dotyczące trzeciego sezonu „Detektywa” powinny pojawić się już wkrótce – HBO zdecydowało się na osiem odcinków, więc po zaledwie dwóch miesiącach poznamy wielkie zakończenie historii.

Tagi: detektyw serial trailer true detective 3 zwiastun

Nie przegap