Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.12.2018 19:30
Lea Seydoux wróci do Jamesa Bonda w nowym filmie
1902V

Lea Seydoux wróci do Jamesa Bonda w nowym filmie

James Bond to prawdziwy szczęściarz. Przez 65 lat miał tyle kobiet, że ciężko zliczyć. Mimo to uwodzi kolejne serca, do tego stopnia, że jedna z nich powróci w kolejnym filmie. 

Od trzech lat nie było już żadnego filmu z Jamesem Bondem, ostatnim był Spectre z 2015 roku. Jednak już niedługo agent 007 powróci w nowej produkcji. Powróci także jedna z jego ostatnich towarzyszek.

Zakonnica w przebraniu może powrócić. Przygotujcie się na remake

Najnowszy film z Jamesem Bondem będzie 25-tym w historii, dlatego też robocza produkcji to "Bond 25". Data premiery została ustalona na 14 lutego 2020 r.  Dowiedzieliśmy się, kto prawdopodobnie wystąpi w jubileuszowym filmie.

Jak twierdzi portal Daily Mail, Lea Seydoux, która wcieliła się w postać dr. Madeleine Swann w Spectre z 2015 r. powróci do tej roli w Bondzie 25. Miałaby ona wystąpić w filmie na specjalną prośbę Daniela Craiga, który osobiście poprosił reżysera Cary'ego Fukunagę, aby zaproponował angaż aktorce. Jak się okazuje - przystał na życzenie obecnego Jamesa Bonda

Mamy jednych z najlepszych aktorów na świecie, dlaczego miałbym nie chcieć ich powrotu?

Oprócz tej dwójki udział w filmie potwierdzili Ralph Fiennes, Ben Whishaw i Naomie Harris.

Źródło: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6469437/Lea-Seydoux-star-James-Bond-director-Daniel-Craig-asked-come-back.html

Tagi: bond 25 daniel craig james bond lea seydoux

Nie przegap