Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.12.2018 17:00
Zakonnica w przebraniu może powrócić. Przygotujcie się na remake
556V

Zakonnica w przebraniu może powrócić. Przygotujcie się na remake

Pamiętacie tę panią ubraną w habit i w jakim filmie była tak ubrana? To pewnie ucieszy Was fakt, że powstaje remake Zakonnicy w przebraniu

Zakonnica w przebraniu to kultowy film z 1992 r, w którym Whoopi Goldberg została przez przypadek świadkiem morderstwa i aby się z tego otrząsnąć zaszyła się w klasztorze.

Reżyserka 1983 nie radzi sobie z krytyką. Agnieszka Holland ostro o opiniach i życzy „dobrych gier”

Według najnowszych doniesień, Deloris van Carter czy jak kto woli siostra Mary Clarence, w niedalekiej przyszłości powróci.  Na zlecenie Disneya, który ma umieścić nowy film na swojej platformie streamingowej, Regina Hicks (scenarzystka seriali Niepewne, Przyjaciółki i filmów Camp Rock 1 & 2 ) oraz Karen Gist (showrunnerka serialu Star) mają się zająć napisaniem scenariusza do nowej Zakonnicy w przebraniu. 

Chociaż fabuła nie jest jeszcze znana, film ma być remakiem części pierwszej, co oznacza, że oryginalna odtwórczyni głównej roli - Whoopi Goldberg nie bierze udziału przy produkcji filmu. Sama jednak we wrześniu zdradziła, że nowa Zakonnica w przebraniu powstaje i będzie rebootem serii. Nie wiadomo jednak kiedy miałaby trafić do kin.

 

Tagi: film remake sister act whoopi goldberg wideo zakonnica w przebraniu