Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2018 05:44
Mortal Kombat 11!
6112V

Mortal Kombat 11! Data premiery i krwawy zwiastun

Tak, tak, tak! Ed Boon w końcu zaprezentował kolejną odsłonę serii Mortal Kombat. Produkcja zmierza jeszcze na aktualną generację i fani bijatyk mogą szykować kontrolery. 

O Mortal Kombat 11 wiemy od dawna. We wrześniu na temat gry wypowiedzieli się aktorzy odpowiedzialni za ruchy bohaterów pierwszych odsłon, a w listopadzie swoje niezadowolenie z braku angażu wyraził hiszpański aktor głosowy. Wszyscy informowali o jednym – powstaje nowy MK.

The Game Awards. Oglądajcie z nami wielką ceremonię!

Na początku grudnia otrzymaliśmy konkretny przeciek. Prace nad grą ruszyły kilka lat temu, a autorzy zdecydowali się na poprawienie animacji oraz płynności rozgrywki względem poprzedniej odsłony. Tytuł w wielu miejscach korzysta z koncepcji Mortal Kombat: Shaolin Monks – tryb przygodowy poznamy w pojedynkę lub ze znajomymi w kooperacji. Natomiast w fabularnym wariancie zabawy poznamy historię trzech bohaterów

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia. Twórcy zapowiedzieli „Niestandardowe Wariacje Postaci”, które pozwolą nam na bezprecedensową kontrolę nad wojownikami. Gra została przygotowana na nowym silniku graficznym i wszystkie zmiażdżone czaszki będą wyglądać jeszcze lepiej. W tytule nie zabraknie powracających bohaterów, ale autorzy zadbali o kilku nowych herosów, a głównym trybem będzie „cinematic story mode”.

Tagi: ed boon Mortal kombat Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.