Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 23:11
The Game Awards. Oglądajcie z nami wielką ceremonię!
2559V

The Game Awards. Oglądajcie z nami wielką ceremonię!

To może być jedna z najważniejszych konferencji ostatnich miesięcy. Geoff Keighley zorganizował ciekawe wydarzenie, podczas którego nie zabraknie dużych zapowiedzi, nowych materiałów z potwierdzonych gier oraz oczywiście poznamy najlepsze gry 2018 roku. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy w nasze skromne progi.

The Game Awards rozpocznie się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 02:30. Serdecznie zapraszam wszystkich czytelników PPE.pl do wspólnego oglądania relacji, ale jeśli nie możecie pojawić się na imprezie, to z samego rana zobaczycie na portalu dokładne podsumowanie wydarzenia ze wszystkimi materiałami i wiadomościami.

Czego możemy się spodziewać po The Game Awards? Z pewniaków można wymienić: nowę grą Obsidian Entertainment, Dragon Age 4, zwiastun Anthem, nowy projekt Koei Tecmo, Ancestors: The Humankind Odyssey oraz nowy Far Cry.

O czym jeszcze słyszeliśmy? Metroid Prime 4, Borderlands 3, Death Stranding, Alien: Blackout. Fox, Ghost of Tsushima, Avengers (zapowiedź gry lub zwiastun filmu), Mortal Kombat XI, Splinter Cell, Remake Crash Team Racing, a nawet Metroid Prime Trilogy.

Na wydarzeniu nie zabraknie mocnych zapowiedzi, więc zapraszam wszystkich czytelników do zabawy i wspólnego przeżywania tego „małego E3”.

Tagi: oglądajcie z nami ppe.pl tga The Game Awards