Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.12.2018 18:59
Red Dead Online z pierwszymi poprawkami. Rockstar rozdaje prezenty graczom
4824V

Red Dead Online z pierwszymi poprawkami. Rockstar rozdaje prezenty graczom

Rockstar Games obecnie intensywnie pracuje nad udoskonaleniem Red Dead Online. Tryb sieciowy właśnie doczekał się kilku zmian. 

Red Dead Online doczekało się właśnie aktualizacji, która  "wprowadza lepie zrównoważoną i przyjemniejszą zabawę - we wszystkich trybach i misjach".

Poniżej lista nowości wprowadzonych do bety Red Dead Online:

"- Zwiększenie zapłat w gotówce i złocie w szeregu aktywności (misje Free Roam, A Land of Opportunities, tryby Showdown itd).

- Zmniejszenie cen za większość broni w katalogu Wheeler, Rawson & Co Catalogue and Gunsmiths. Dla osób, które już kupiły broń, zwrócimy różnicę w zakupie na koncie graczy. Maksymalnie zwroty zostaną przydzielone do 10 grudnia.

- Dostosowanie cen skór, futer oraz środku leczniczego dla konia".

Rockstar zapowiada, że będzie dalej udoskonalać balans Red Dead Online. Studio ma też naprawić błąd, który powoduje wyrzucanie graczy z serwerów. Kolejna aktualizacja ma zostać udostępniona w przyszłym tygodniu.

Póki co Rockstar oferuje każdej osobie, która uczestniczy w becie Red Dead Online 15 złotych sztabek i 250 dolarów do wykorzystania w grze. Takie prezenty mamy otrzymać do 14 grudnia.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two