Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 13:37
World of Warships: Legends ze świąteczną betą. Twórcy zapraszają do gry
795V

World of Warships: Legends ze świąteczną betą. Twórcy zapraszają do gry

Wargaming zaoferuje graczom kolejną produkcję. Firma właśnie zaprasza wszystkich zainteresowanych na zamknięte testy World of Warships: Legends. Gra w końcu trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

21 grudnia odbędzie się pierwszy beta weekend World of Warships: Legends. Twórcy postanowili sprawdzić przed premierą sporo nowej zawartości, która została przygotowana z myślą o konsolowych graczach.

The Game Awards. Oglądajcie z nami wielką ceremonię!

„Tytułowe Legendy to najwspanialsze okręty wojenne w historii i ich dowódcy. W zamkniętej becie czekać będą tak legendarne jednostki jak pancernik Iowa czy krążownik Amagi. Dowódcy przyniosą ze sobą spersonalizowane podejście do walki – każdy posiada swoje mocne strony, umiejętności i strategie. Gracze mogą oczekiwać wejścia w rolę admirała Normana Scotta czy taktyka Isoroku Yamamoto. W zamkniętej becie pod naszą komendę trafi ponad 30 okrętów japońskich i amerykańskich!”

Czujecie się zainteresowani? Wskakujcie na witrynę produkcji i zgłaszajcie chęć uczestnictwa w zabawie. W trakcie weekendu otrzymamy możliwość sprawdzenia misji, które pozwolą odblokować specjalne nagrody oraz potężne bonusy.

Twórcy pozwolą nam rywalizować w między innymi ilości zatopionych okrętów, zdobywanego doświadczenia czy spowodowanych pożarów na wrogich jednostkach. Zespół przygotował komunikację głosową, więc otrzymamy możliwość dynamicznego ustalania taktyk, czy też koordynowania ataków.

World of Warships: Legends posiada również nowy interfejs użytkownika przystosowany do dużych ekranów i konsol, a autorzy znaleźli czas na poprawienie efektu wody, dymu i dopracowali modele okrętów. Warto zaznaczyć, że jest to gra tworzona od podstaw na PlayStation 4 i Xbox One, dzięki czemu wykorzysta pełnię mocy i możliwości domowych konsol.

Pełna premiera World of Warships: Legends odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Lesta Studio Wargaming.net world of warships