Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 08:35
Diablo. Wyścig o wszystko na zwiastunie. Polska odpowiedź na Szybkich i Wściekłych
7042V

Diablo. Wyścig o wszystko na zwiastunie. Polska odpowiedź na Szybkich i Wściekłych

Jedź szybko. Kochaj wściekle” - tymi słowami twórcy „Diablo. Wyścig o wszystko” promują film, który na początku przyszłego roku przyjedzie do polskich kin. Zobaczcie zwiastun tego wyjątkowego widowiska.

„Diablo. Wyścig o wszystko” zadebiutuje 18 stycznia 2019 roku. Za produkcję odpowiadają Michał Otłowski („Jeziorak”, serial „Diagnoza”) oraz Daniel Markowicz ("Jeziorak", "Tajemnica Westerplatte"). Duet zajął się reżyserią oraz przygotował scenariusz.

Shang-Chi otrzyma własny film. Marvel przedstawi superbohatera z Azji

Polacy postanowili przedstawić historię, która pewnie wielu naszym czytelnikom skojarzy się z serią „The Fast and the Furious”. Głównym bohaterem filmu został Kuba – mężczyzna chce pomóc swojej chorej siostrze, która musi poddać się kosztownej operacji za granicą, więc decyduje się na wystartowanie w nielegalnych wyścigach:

"Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie."

W obsadzie produkcji znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Cezary Żak, Aleksy Komorowski oraz Agnieszka Włodarczyk. W filmie wystąpili również „Królowa Polskiego Driftu” Karolina Pilarczyk oraz zawodnik KSW Marcin „Różal” Różalski.

W pierwszym zwiastunie tego widowiska nie brakuje niczego – mamy wstęp do fabuły, poznajemy bohaterów, pojawia się problem, jest rozwiązanie, ale nie mogło w tej beczce zabraknąć groźnego przeciwnika, więc widzimy piękne samochody, policję, a nawet kilka strzałów oraz wybuchów. 

Tagi: film trailer zwiastun „Diablo. Wyścig o wszystko