Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 08:51
Fallout 76: Power Armor Edition jednak z płócienną torbą. Bethesda wyśle oczekiwany produkt
1846V

Fallout 76: Power Armor Edition jednak z płócienną torbą. Bethesda wyśle oczekiwany produkt

Drama zatytułowana „gdzie jest moja torba?” nadal trwa. Bethesda zdecydowała się zaoferować klientom produkty, za które wcześniej zapłacili. Klienci muszą zgłosić się do firmy i otrzymają oczekiwany towar.

Bethesda ma ogromny problem z Fallout 76. Gra nie spełniła oczekiwań fanów, a w dodatku okazało się, że w edycji kolekcjonerskiej nie znalazła się torba, która była prezentowana na materiale. Firma wrzuciła do zestawu tańszy zamiennik, zaoferowała graczom po 500 Atomów, ale jednocześnie influencerzy mogli liczyć na produkt o wysokiej jakości.

Fallout 76. Bethesda zrobiła materiałowe torby... ale rozdała je influencerom

W ostateczności firma znowu zmienia zdanie. Teraz klienci Fallout 76: Power Armor Edition mogą zgłosić się do supportu i po okazaniu paragonu zostaną wpisani na listę. Po przygotowaniu wszystkich toreb – gadżety zostaną wysłane do klientów.

Oferta trwa do 31 stycznia, więc jeśli zamierzacie kupić Fallout 76: Power Armor Edition, to powinniście wrzucić zestaw na listę w najbliższych tygodniach. Jest to naprawdę dobra wiadomość, ale oczywiście cała afera nie powinna mieć miejsca. Bethesda próbowała zaoszczędzić na swoich oddanych fanach, którzy zdecydowali się wyłożyć 800 zł na ich produkcje.

Studio będzie musiało teraz odbudować zaufanie społeczności, jednak na pewno nie będzie to łatwy proces... Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że studio znajduje się teraz w trudnym momencie – The Elder Scrolls 6 i Starfield to nadal bardzo odległe tematy.

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76